newidea.cz - velkoplošný digitální tisk, digitální tisk samolepek na sklo a auto, levně.

Tip

  • Plakáty se perfektně hodí do každého interiéru, a proto se často používají při  prezentaci v obytných budovách a kancelářích, ale i na veřejných místech, kavárnách, obchodech a v hotelech.

  • Obrazy (na plátně) jsou odlišné: portréty lidí (včetně celebrit), zvířat, krajin a zátiší. Obzvláště populární pro tisk obrazů  jsou reprodukce  od slavných malířů.

 

 

 

Materiály

Nabízíme tisk na vlastní materiál

Photo papír - perfektní volba pro vnitřní design obchodů, výstavní panely a Roll up systémy ve všech provozovnách. Jeho použití je ale nutné při výrobě velkoplošných fotografií. Vysoce kvalitní fotografický papír nabízí excelentní reprodukci barev a trvanlivost tisku.

Plátno - tkaný přírodní vysoce odolný materiál s jednostrannou vinylovou vrstvou plastu, která zachovává  strukturu tkaniny. Plátno lze natáhnout na rám stejně jako malované bez deformací a praskání vinylového nátěru. Vhodné pro tisk reprodukcí původních malovaných děl a grafiky.

banner

Banner - Univerzální vinylový materiál, odolný proti extremním teplotám a vodě. Ideální pro dlouhodobé reklamní kampaně ve venkovním prostředí.

samolepka

Samolepka - Klasický materiál, který má dalekosáhlou oblast použití, jako například úprava výkladů, výroby propagačních stojanů, tabulí, samolepek, polepek na auta.

síťovina

Síťovina - Ideální materiál pro upoutávky na fasádách, lešeních, ve výstavnictví a divadelních dekoracích. Materiál propouští vzduch a snižuje tak nároky na mechanické ukotvení.

© 2007 NEWidea, webdesign Michal Škrabálek